Slovėnija įveikė Alžyrą ir tapo C grupės lydere © Eurofootball.lt
Sekmadienį Slovėnijos nacionalinė rinktinė minimaliu rezultatu 1-0 įveikė Alžyro futbolininkus ir pakilo į pirmąją C grupės vietą.

Vangiose rungtynėse nei vienai komandai nepavyko pademonstruoti kokybiško bei žiūrovo akiai patrauklaus futbolo - atakos strigdavo, o gynyba pranoko puolimą.

Svarbiausi rungtynių epizodai vyko antrajame kėlinyje - 73 minutę už žaidimą ranka antra geltona kortelė buvo parodyta alžyriečiui puolėjui Abdelkaderiui Ghezzalui, kuris aikštėje pasirodė tik po keitimo, 58 minutę.

Sakyti, kad slovėnai pasinaudojo kiekybine persvara, būtų neteisinga, mat įvartis 79 minutę krito po nepavojingo Roberto Koreno smūgio iš už baudos aikštelės ribų.

Kaip ir vakar dienos dvikovoje tarp Anglijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų, kamuolys vartų tinkle atsidūrė dėka nepatikimo vartininko žaidimo.

Per likusį rungtynių laiką Rabaho Saadane auklėtiniai nesugebėjo užspausti varžovų, tad Slovėnai šventė pirmąją pergalę planetos pirmenybių istorijoje.

Alžyras 0 - 1 Slovėnija
79' [0 - 1] Robert Koren

73' iš aikštės pašalintas Abdelkader Ghezzal (Alžyras)