Lietuvos varžovų dvikovoje – Liuksemburgo pergalė Farerų salose © JumpStory nuotr.

UEFA tautų lygos C diviziono pirmoje grupėje, kurioje rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, antrą pergalę iškovojo Liuksemburgo komanda.

Liuksemburgo ekipa išvykoje po sunkios kovos 1:0 pranoko Farerų Salų rinktinę ir su šešiais taškais toliau dalinasi pirmą-antrą grupės vietas su Turkija.

Vienintelį įvartį laimėtojai pelnė 74 minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Gersonas Rodriguesas.

Įdomu tai, kad šeimininkų rinktinė dvikovą baigė be dviejų išvarytų futbolininkų – 67 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Rene Joensenas, o 80 minutę – ir Solvi Vatnhamaras.

Šie du futbolininkai tikrai negalės rungtyniauti šeštadienio rungtynėse, kuriose Farerų salų futbolininkai namuose žais prieš Lietuvos rinktinę.

Visų rungtynių metu Liuksemburgo futbolininkai išlaikė nedidelę teritorinę persvarą (57 procentai kamuolio kontrolės prieš 43), atliko daugiau smūgių link vartų (11 prieš 7) bei į vartų plotą (3 prieš 2).

**********

Likęs Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 11 d. (šeštadienis), 19.00 val. Farerų Salos – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.