Europos lyga: „Hearts“ garbingai pasipriešino "Liverpool" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Dviejų lietuvių atstovaujamas Edinburgo „Hearts“ klubas garbingai baigė pasirodymą Europos lygos futbolo turnyre.

Atsakomąsias atkrintamųjų varžybų rungtynes „Hearts“ svečiuose su anglų „Liverpool“ vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (0:0). Marius Žaliūkas žaidė visą susitikimą, o Arvydą Novikovą 76-ąją minutę pakeitė Dale'as Carrickas.

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Hearts“ futbolininkai prieš savaitę pralaimėjo 0:1 (0:0), tačiau Liverpulyje po tikslaus Davido Templetono smūgio 85-ąją antrojo kėlinio minutę bendras mačo rezultatas buvo lygus - 1:1. Deja, pratęsimo neprireikė, nes netrukus Luisas Suarezas (88 min.) įmušė pergalingą įvartį.

Europos futbolo lygos grupių sudėtys paaiškės šiandien, Monake ištraukus burtus.