„RB Leipzig“ sutriuškino lentelės kaimynus Dortmundo „Borussia“ klubą © IMAGO/HMB-Media nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato kaimynų mūšyje „RB Leipzig“ klubas namuose, rezultatu 4:1, sutriuškino Dortmundo „Borussia“.

BVB ekipą 20-ąją minutę į priekį išvedė Jadonas Sancho. Vos po 3 minučių rezultatą išlygino Loisas Openda, kurio įvartis buvo patvirtintas tik po VAR peržiūros. Įvartį į rūbinę, 45+2 minutę, įmušė slovėnas Benjaminas Šeško ir išvedė „RB Leipzig“ į priekį.

Iškart po pertraukos, 46-ąją minutę, rezultatą padvigubino Mohamedas Simakanas. 80-ąją minutę pergalę triuškinamu rezultatu įtvirtino Christophas Baumgartneris.

Likus 3 turams iki čempionato pabaigos, „RB Leipzig“ ketvirtoje vietoje esančią „Borussia“ ekipą lenkia penkiais taškais.

„Augsburg“ 0:3 „Werder“;

„Freiburg“ 1:2 „Wolfsburg“